Najlepszy sposób na pieniądze

Pin It

Skuteczny sposób na pieniądze zaczyna się od tego jak widzisz same pieniądze. Pieniądze to energia. A energia jaką mają może być pozytywna lub negatywna. Dla większości niestety jest bardzo negatywna.


Jakiego typu energią są dla ciebie pieniądze?

Bardzo łatwo to sprawdzić. Jak się czujesz kiedy myślisz o pieniądzach? Czy są to emocje pozytywne, czy negatywne? Czy na samą myśl o pieniądzach czujesz się nie najlepiej, obawiasz się czegoś, a może odczuwasz lęk? A może czujesz się szczęśliwie, odczuwasz radość i wdzięczność?

Tak jak się czujesz, gdy pomyślisz sobie o pieniądzach wpływa to na źródło energii w tobie – pozytywnej, bądź negatywnej. Dla większości jest to niestety energia negatywna. Dzieje się tak dlatego, że ludzie wierzą w niedostatek. Wierzą, że jeśli jedna osoba ma więcej pieniędzy to oznacza to, że nie wystarcza wtedy ich dla innych.


Więc jaki jest sposób na pieniądze?

Pieniądze są energią. A ponieważ we wszechświecie występują nieskończone zasoby energii  istnieje nieskończone zaplecze pieniędzy. Każdy żyjący na tym świecie może być milionerem. Większość w to nie wierzy. A ty?

Większość z nas ogranicza swoje zasoby pieniężne poprzez limitowanie energii jaka do nich płynie. Jeśli wierzysz w niedostatek, prawdopodobnie borykasz się z brakiem pieniędzy. Prawo przyciągania powoduje dokładnie taki a nie inny wynik. To, w co wierzysz rozrasta się i potęguje, wracając do ciebie. I właśnie takie nastawienie to sposób na pieniądze.

 

Sposób na pieniądze

Co możesz z tym zrobić?

Chcę ci pokazać nowy punkt widzenia na temat pieniędzy. Twój nowy sposób na przyciągnięcie pieniędzy do siebie.

Powiedzieliśmy już sobie, że pieniądze są energią. Pieniądze mogą być pozytywne lub negatywne. Chcę, abyś utrzymywał pozytywną energię wokół pieniędzy. Abyś czuł się pozytywnie pod względem pieniędzy i czuł dobrze, gdy one do ciebie przychodzą. To oznacza także, że masz się także dobrze czuć, gdy pieniądze od ciebie odchodzą. I to jest najlepszy sposób na pieniądze.

Pewnie brzmi to dla ciebie raczej dziwnie, ale pamiętaj – ponieważ pieniądz do ciebie przychodzi musi też odejść. To jest po prostu naturalny proces energetyczny.  I jeśli w którymkolwiek stadium tego procesu czujesz się negatywnie, tak też się czujesz względem całości tematu dotyczącego pieniędzy. Nawet najmniejsza część negatywnej energii wpływa na całokształt.

A wiec, czuj się dobrze nawet wydając pieniądze. Gdy wydasz pieniądze z pozytywnym nastawieniem bez jakichkolwiek obaw, wrócą one do ciebie pomnożone.

Natura nie znosi próżni. Gdy ty wydajesz pieniądze czując się z tym dobrze, budujesz próżnię, którą wszechświat musi wypełnić i nie tylko on ją wypełni, ale też przyniesie ich w nadmiarze.

Jak wydawać pieniądze i czuć się z tym dobrze?

Wydając pieniądze odczuwaj wdzięczność. Koncentruj się na pozytywnych elementach serwisu bądź produktu, za który płacisz. Dbaj o swoje potrzeby, bądź dla siebie dobry wierząc, że w rzeczywistości jest wszystkiego pod dostatkiem. Wspieraj innych i dziel się pieniędzmi. Pomagaj innym w potrzebie. Gdy pieniądze cię opuszczają czuj się dobrze i dziękuj w sercu za to, że się tak czujesz. Będziesz zdumiony jak szybko do ciebie wrócą.

Bardzo ważnym jest, aby wyeliminować wszystkie negatywne uczucia związane z tym tematem. Nieposiadanie pieniędzy nie świadczy o naszej pokorze, duchowości, czy naszej świętości. Ani też posiadanie pieniędzy nie świadczy o naszej chciwości, czy nieduchowości.

Ty potrzebujesz pieniędzy. Wszechświat potrzebuje ciebie z pieniędzmi. Posiadając je możesz zdziałać o wiele więcej. Z pieniędzmi we właściwych rękach można osiągnąć wiele.

Pieniądze działają jak szkło powiększające. Pieniądz uwydatnia światu twoją osobowość. Po dojściu do bogactwa ktoś, kto jest dbający o innych będzie jeszcze bardziej dbał o innych i będzie tak postrzegany. Ktoś kto jest chciwy i zachłanny rozwinie się jeszcze bardziej w tym kierunku. Pieniądze to nieograniczona energia. Zacznij ją przyjmować i używać w pozytywnym celu, praktykuj pozytywne odczucia względem pieniędzy. Jesteś potrzebny na tym świecie z pieniędzmi!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz praktyczne informacje, które zmienią twoje relacje z pieniędzmi. Dzięki czemu zarabianie będzie łatwiejsze.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Pin It

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *