Na czym polega potęga podświadomości?

Pin It

Większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że mamy podświadomość. Tylko nieliczni wiedzą coś więcej na ten temat. I jest tylko niewielka grupa ludzi, która dokładnie wie, co to jest potęga podświadomości i wie jak ją wykorzystać.

Jak działa potęga podświadomości?

Twoja podświadomość jest realną i integralną częścią ciebie. Jest bardzo podobna do super komputera, który ma ci służyć i tworzyć twoje życiowe doświadczenia, aby cię wspierać w osiągnięciu sukcesu.

Przez całe swoje życie programujesz swoją podświadomość nawykami, w jaki sposób myślisz i jakie masz przekonania. Tak jak z innymi nawykami, myśli które sobie powtarzasz stają się nowymi nawykami. Nie ma tutaj różnicy między nawykiem wiązania butów czy nawykiem myślenia na jakiś temat. Powtarzanie kreuje nawyk.

Nawyki powstają poprzez słuchanie tych, którzy są dla ciebie ważni, rodzice, opiekunowie oraz poprzez doświadczanie twoich przekonań, które pomagają ci postrzegać świat w którym żyjesz.

Mimo że podświadomość ma potężną moc nie potrafi ona myśleć kreatywnie. To nie jest jej zadanie. Nie potrafi rozróżnić fikcji od rzeczywistości. Każda myśl którą powtarzasz w swojej głowie, każdy obraz dobry czy zły, są przykładem kodu, którym programujesz swój superkomputer, czyli swoją podświadomość.

Zadaniem twojej podświadomości jest przechowywać, zarządzać i interpretować informacjami z twoich dominujących myśli. Zadaniem podświadomości jest pomóc ci wykreować okoliczności które pasują do obrazów i myśli, które wprowadziłeś do swojej podświadomości. A także zautomatyzować twoje zachowanie i myśli, które przetwarzasz w danej chwili.

Specyficznym problemem jest to, że oprogramowanie, które zostało wprowadzone do twojej podświadomości można określić często jako wadliwe, inaczej mówiąc zawierające wirus. Przykładem takiego wadliwego oprogramowania mogą być nawyki myśli, w których mówisz do siebie, że nie potrafisz czegoś zrobić, że nie możesz czegoś mieć, że na coś nie zasługujesz. Wyobraź sobie co się dzieje gdy taka informacja z wirusem dostaje się do komputera – takie instrukcje powodują konflikt i w ostateczności brak zamierzonego rezultatu.

 

Potęga podświadomości jest wielka, ale nie potrafi rozróżnić między tym co jest rzeczywistością, a tym co jest wyobraźnią.

To umysł świadomy jest kreatorem i programistą. Jednak twoja świadomość jest pod wpływem filtrów, które wykreowały twoje dominujące myśli i które są zmagazynowane w podświadomości.

Twoja podświadomość nie ocenia tego, co możesz osiągnąć a czego nie. To twoja świadomość ocenia daną sytuację i mówi ci co możesz, a czego nie możesz zrobić. Takie ocenianie jest oparte na programach, które zadomowiły się w twojej podświadomości!

Kiedy nauczysz się opanowywać swój umysł świadomy i wprowadzać odpowiednie programy do podświadomości, będziesz nie do zatrzymania. Twoja potęga podświadomości będzie przez ciebie kontrolowana.  Będziesz świadomy nowych możliwości, ludzi, zasobów jakie będziesz potrzebował, aby zrealizować to, co chcesz. Twoje działanie stanie się lekkie i naturalne a manifestacja rzeczy stanie się bardzo łatwa.

 Potęga podświadomości


Nasza rzeczywistość jest odbiciem lustrzanym tego, co jest w środku.

Rzeczywistość, tak samo jak nasze myśli jest wibrującą energią. Energia twoich myśli z kolei wpływa na rzeczywistość. To na czym się skupiasz – przyciągasz.

Posłuchaj teraz twojego wewnętrznego głosu. Czego boi się twój umysł? W co wierzy? Co sobie codziennie powtarzasz? Jaki prowadzisz ze sobą dialog wewnętrzny?


Co robi twój umysł kiedy twój nowy pomysł jest w konflikcie z podświadomością?

Większość czasu, nie jesteś świadomy twojego dialogu wewnętrznego. Przemierzasz dzień na autopilocie. Większość twojego działania i tego co mówisz, to powtarzanie danych przechowywanych w podświadomości. Tak jest łatwiej. Wyobraź sobie jakby to było gdybyś za każdym razem musiał się uczyć jak myć zęby, jak zawiązywać buty? Posiadając „magazyn” nawyków w podświadomości większość naszych zachowań w ciągu dnia jest zautomatyzowana.

Bycie świadomym swojego dialogu wewnętrznego daje ci informacje na temat tego, w czym musisz wytrenować swój umysł. Jeśli to, co cię otacza dookoła nie jest satysfakcjonujące oznacza to, że do twojej podświadomości dostał się wirus złych nawyków, który nie pozwala ci swobodnie żyć. Gdy więc staniesz się świadomym swojego dialogu wewnętrznego, możesz zacząć programować się nową wersją i zmienić kurs, w którym toczy się twoje życie.

 

Zmieniając swoje limitujące przekonania i nawyki kreujesz nowe doświadczenia życiowe.

Gdy zdasz sobie sprawę z tego jak mocno twoje myśli wpływają na przyciąganie twoich okoliczności zaczniesz być bardzo ostrożnym na co kierujesz swoją uwagę i co myślisz. Pamiętaj, twoja podświadomość operuje nawykami. Więc, wpajając sobie nowe pozytywne i optymistyczne myśli setki razy, staną się one nowymi nawykami i zastąpią te stare.

Zmiana zawsze przychodzi od środka. Możesz zmienić pracę, związek w którym jesteś, wyprowadzić się w inne miejsce, ale dopóki nie zmienisz tego co jest wewnątrz, nadal będziesz przyciągał to samo.

Dobrymi technikami, które pomogą ci dostrzec twoje wnętrze, abyś mógł zdać sobie sprawę co w tobie siedzi są medytacja i samorefleksja. Pomagają one wyciszyć gadatliwy umysł, który ciągle przetwarza jakieś informacje. Gdy zaczniesz być bardziej świadomym swojego wewnętrznego świata, zaczniesz ćwiczyć swój umysł. Będziesz zaskoczony jak wiele twoich myśli oddala cię od celów, które chcesz osiągnąć. Ćwicząc regularnie wprowadzisz nowe myśli i nawyki do swego umysłu.

W kolejnym stadium zauważysz, synchronizm i moc prawa przyciągania. Gdy sobie pomyślisz o czymś pozytywnym to zacznie się pojawiać, będziesz napotykał pozytywne rzeczy na swojej drodze, o których wcześniej myślałeś. Będzie to prawdziwą przyjemnością, twój świat zewnętrzny zacznie być lustrem twojego świata wewnętrznego, takim jakie wcześniej świadomie zaprojektowałeś. Wtedy poczujesz potęgę podświadomości.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz praktyczne informacje, które zmienią twoje relacje z pieniędzmi. Dzięki czemu zarabianie będzie łatwiejsze.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Pin It

Komentarze

 1. napisał

  „Zadaniem podświadomości jest pomóc ci wykreować okoliczności które pasują do obrazów i myśli, które wprowadziłeś do swojej podświadomości.”

  Dokładnie! Wasz darmowy ebook ma tytuł „Dlaczego tak mało zarabiasz?”. Właśnie programujesz siebie, że mało zarabiasz , że jesteś nieudacznikiem i źle ci się powodzi. Nie lepiej dać tytuł „Co zrobić aby zarabiać więcej?”
  Pozdrawiam

  • iwona napisał

   Dziękujemy za komentarz.
   Oczwiście to jest jedna z możliwości. jednak najpierw trzeba uświadomić sobie, że mało i dlaczego mało się zarabia, by móc pójść dalej. Swoją drogą – tak między nami – testujemy różne tytuły :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *