Jestem bogaty i czuję się bogaty

Pin It

Łatwo jest powiedzieć: „bądź szczęśliwy na przekór wszystkiego”, „czuj się bogatym”, „zachowuj się jak bogaty człowiek”. I wmawiać sobie „jestem bogaty”.
Ponieważ jeśli twoja rzeczywistość stworzona przez ciebie na przestrzeni 20, 30 czy nawet 40 lat nie jest taką właśnie rzeczywistością, to czucie się szczęśliwym czy bogatym będzie tylko udawaniem. A wmawianie sobie, że „jestem bogaty” będzie totalnie nienaturalne.

Jestem bogaty

Jestem bogaty – czy aby na pewno?

Mimo iż mówisz sobie:”jestem bogaty” to czy aby tak czujesz? Nie możesz czuć się szczęśliwym jeśli nie wiesz, co to oznacza. Nie możesz zachowywać się jak osoba bogata jeśli nigdy nią nie byłeś i nie wiesz w jaki sposób można odczuwać  bogactwo.
A jak zachowuje się osoba bogata? Tak naprawdę to tego możesz także nie wiedzieć. Całe wyobrażenie o zachowaniu bogaczy możesz pojmować błędnie.

Na razie wiesz, że pracując zazwyczaj mało się zarabia, że najczęściej ledwo wystarcza do pierwszego, że jak popsuje się pralka to jest problem, bo to będzie dodatkowy wydatek, że na wakacje za granicą to trzeba długo pieniądze odkładać odmawiając sobie przy okazji innych rzeczy.
Do tej pory nauczyłeś się, że uczciwi ludzie nie mogą mieć za wiele pieniędzy, a ty przecież jesteś uczciwym człowiekiem, że biznesmeni to złodzieje i mają pieniądze, bo kradną.

Do tej pory nauczyłeś się, że narzekanie to przecież tylko stwierdzanie faktów, więc choć od czasu do czasu narzekasz. Nauczyłeś się, że żeby mieć pieniądze to trzeba harować, a poza tym to biednemu zawsze wiatr wieje w oczy. A ty nauczyłeś się przez te lata czuć biednym, no może nie biednym, może trochę więcej, ale na pewno nie bogatym…

No bo jak czuje się człowiek bogaty? Jak można się czuć mając tyle pieniędzy, że nie trzeba myśleć o tym, że się one kiedykolwiek skończą… Jak wtedy czuje się człowiek?
Pomyśl.. – jakbyś się wtedy czuł?

Czyli wszystkiego od początku musisz się nauczyć… Jak to jest być bogatym. Jak to jest mieć w okół siebie bogactwo….

Zostań tutaj z nami, nauczymy cię tego.
Na początek pobierz raport po prawej stronie u góry, aby dowiedzieć się więcej.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz praktyczne informacje, które zmienią twoje relacje z pieniędzmi. Dzięki czemu zarabianie będzie łatwiejsze.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *