Jak zarabiać w internecie i robić to z głową?

Pin It

Zarabianie pieniędzy jeszcze nigdy nie było tak proste jak dzisiaj. Zastanów się, internet i świat na wyciągnięcie ręki umożliwiają nam dostęp do coraz większej ilości potencjalnych klientów. Jedynymi przeszkodami, aby zarabiać w internecie jest tylko własna pomysłowość i umiejętności.

Aby zarabiać w internecie potrzebny jest nam cel.

Aby osiągnąć sukces i zarabiać w internecie jedną z najważniejszych rzeczy jest określenie twojego prywatnego i biznesowego celu. Taki cel musi być bardzo dokładnie określony.
Wyobraź sobie, że jesteś statkiem, który ma wypłynąć z portu i dotrzeć do określonego celu. Twój cel musi być precyzyjnie wyznaczony inaczej nie będziesz wiedział dokąd płyniesz!

zarabiać w internecie

Czy twój cel jest na tyle dokładny, że odrzuca inne wybory? Czy jest na tyle jednoznaczny? A może jednak boisz się taki wyznaczyć, gdyż będzie to wywoływać dużo dyskomfortu? I dlatego jednak lepiej jest nie określać go aż tak bardzo dokładnie i trzymać wiele różnych opcji przy sobie?

Takie utrzymywanie wielu opcji, powoduje, że w momencie gdy musisz wykonać coś niewygodnego, aby osiągnąć kolejny etap lub dojść do celu, porzucasz tę opcję i skupiasz się na kolejnej, z tych, które trzymasz tak na wszelki wypadek. Głównym tego powodem jest wyjście w tym przypadku poza strefę komfortu co wywołuje z kolei dyskomfort i podnosi poziom stresu.
Takie podejście to przysłowiowe skakanie z kwiatka na kwiatek i brak konsekwencji realizowania pierwszego i najważniejszego planu.

Oczywiście, że dyskomfort nie jest wskazany, ale wskazana jest wytrwałość w tym, co sobie wcześniej zamierzyliśmy.


Co trzeba zrobić, żeby zarabiać w internecie?

Najważniejszym elementem naszego celu, by zarabiać w internecie jest wykreowanie czegoś, na czym skorzystają ludzie, wykreowanie wartości dla innych. Zastanów się jaki problem, który mają inni potrafisz rozwiązać?

Bo jeśli po prostu chcesz zarobić tylko pieniądze i tylko to będzie twoim celem, i tylko na tym będziesz się skupiać nie osiągniesz zbyt wiele.
Idąc tropem prawa przyciągania to, na czym się skupiasz to przyciągasz. Jeśli skupiasz się na zdrowiu, będziesz zdrowy. Jeśli skupiasz się na tym aby mieć czysty dom, twój dom będzie czysty.

Teraz możesz pomyśleć, a co jeśli zacznę się skupiać na pieniądzach? Czy jeśli skupię się na pieniądzach będę mieć więcej pieniędzy?

Odpowiedź brzmi nie, ponieważ pieniądze nie są wartością samą w sobie, ale symbolem. Pieniądz sam w sobie nie ma wewnętrznej wartości. Wartość pieniędzy jest w jego płynności, w tym że pieniądze są jednostką wymiany wartości. Dzięki pieniądzom możemy tylko wymienić się wartością.

Obecnie pieniądze nie są wsparte żadną warlorem, tak jak to było kiedyś z parytetem złota.

Jeśli chcesz zarabiać w internecie skupianie się na pieniądzach nie spowoduje powiększenia się twojego portfela.
Będziesz zarabiać w internecie jeśli  będziesz się skupiać na kreowaniu wartościowych rzeczy dla innych. Gdy zaczniesz to robić w zamian ty również dostaniesz dużo wartości i będą to pieniądze, kontakty z innymi. A czasami będzie to wiedza, albo wartościowa informacja.

Jednak gdy będziesz skupiasz się tylko na pieniądzach będzie to  działać jak skupianie się na obrazie jabłka i próbowanie najedzenia się tym obrazem. Jeśli chcesz więcej jabłek zacznij od nasion, nawadniaj je, z tego wyrośnie drzewo, a ty będziesz miał jabłka.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Pobierz praktyczne informacje, które zmienią twoje relacje z pieniędzmi. Dzięki czemu zarabianie będzie łatwiejsze.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Pin It

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *